BALATONFÜREDI AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS ÉS ONLINE KATALÓGUS!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

A Pintér Galéria és Aukciósház örömmel mutatja be:
PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY GALÉRIÁBAN– 2020
BALATON, NYÁR, SZERELEM…

Örömmel értesítjük Önöket, hogy balatonfüredi nyári aukciónk anyaga már megtekinthető a Vaszary Galériában.

Árverésünk anyaga online is böngészhető a honlapunkon.

MEGJELENT 10. JUBILEUMI NYÁRI AUKCIÓNK KATALÓGUSA!
Gerzson Pál (1931-2008): Szigligeti táj (olaj, papír, 86 x 61 cm, j.j.l.: Gerzson Pál) Kikiáltási ár: 180.000 HUF

AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS: 2020.07.22 - 2020.08.15. (szerdától vasárnapig) 10:00-18:00, Vaszary Galéria
AUKCIÓ: 2020.08.15. (szombat) 18:00, Vaszary Galéria

Amennyiben nem tud személyesen részt venni az árverésen, úgy vételi megbízásait és telefonos licitre való jelentkezését az info@pinteraukcio.hu címre tudja eljuttatni augusztus 15-ig (15 óráig).

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a galéria csapata: Forgács Gergely, dr. Bacsek Júlia

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery