340

Sieben Gotfried (1856-1918)

Meglesett fürdőzők

Technika: tus, papír
Méret: 47 x 18 cm
j.j.l.: Sieben
sérült
HUF 260 000 — 320 000
EUR 835 — 1 028
USD 904 — 1 113

Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%