Melcher Mihály: Amint kint úgy bent

Melcher Mihály (1953)

Amint kint úgy bent

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 50 cm
j.j.f.: Melcher M

Ár: 230 000 Ft (639 EUR*, 703 USD*)