326

Melcher Mihály (1953)

Jelen-múlt

Technika: olaj, vászon
Méret: 30 x 35 cm
j.j.l.: Melcher M.
HUF 250 000 — 350 000
EUR 694 — 972
USD 765 — 1 070

Kikiáltási ár: 180 000 Ft (500 EUR*, 550 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%