Melcher Mihály (1953)

Színek és formák párbeszéde

Technika: olaj, fára kasírozott vászon
Méret: 20 x 30 cm
j.j.l.: Melcher M.

Ár: 67 000 Ft (186 EUR*, 205 USD*)