Melcher Mihály: Tájkép

Melcher Mihály (1953)

Tájkép

Technika: olaj, vászon
Méret: 30 x 25 cm
j.j.l.: Melcher M

Ár: 60 000 Ft (167 EUR*, 183 USD*)