147

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Merengő

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 61 x 56 cm
j.b.l.: Istókovits K 1931
HUF 700 000 — 900 000
EUR 2 249 — 2 892
USD 2 434 — 3 130

Kikiáltási ár: 440 000 Ft (1 414 EUR*, 1 530 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%