183

Medveczky Jenő (1902-1969)

Merengő akt (1940)

Technika: farostlemez, olajtempera,
Méret: 69,5 x 53,5 cm
j.j.l.: Medvecz.. (töredékes)

származás: 1990-2002 között letét a miskolci Herman Ottó Múzeum Képtárában, ltsz.: 90/34.
kiállítva:
* Medveczky Jenő centenáriumi kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 2002. június 13 – július 3. (kat. 39.)
* Merítés a KUT-ból X. Jubiláris kiállítás, Budapest, Haas Galéria, 2006. október 12 – november 18. (kat. Medveczky/2.)
HUF 3 500 000 — 4 500 000
EUR 11 247 — 14 460
USD 12 172 — 15 649

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft (7 712 EUR*, 8 346 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%