377

Szüle Péter (1886-1944)

Merengő nő

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 60 cm
j.k.l.: Szüle
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 195 000 Ft (627 EUR*, 678 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00