156

Meres, Jan (1951)

Príma Balerína (1999)

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 40 cm
j.j.l.: Meres 99
Kikiáltási ár: 700 000 Ft (2 249 EUR*, 2 434 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00