137

Medveczky Jenő (1902-1969)

Meseolvasás

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 60 cm
j.b.l.: Medveczky 61

kiállítva:
* Medveczky Jenő képei, Budapest, Csók István Galéria, 1962. november 23 – december 9. (kat. 34. Meseolvasó)
HUF 400 000 — 550 000
EUR 1 285 — 1 767
USD 1 391 — 1 913

Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%