79

Bornemisza László (1910-1995)

Meseváros

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 58 cm
j.j.l.: Bornemisza L
Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2020.08.15. 18:00