144

Vidéky Brigitta (1911-2017)

Mészoltók

Technika: olaj, farost
Méret: 50 x 80 cm
j.b.l.: Vidéky
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 78 000 Ft (251 EUR*, 271 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00