Béli Vörös Ernő (1882-1922)

Mezei cipekedők

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 62 cm
j.b.l.: Béli Vörös

Ár: 530 000 Ft (1 703 EUR*, 1 843 USD*)