477

Toroczkai Oszvald (1884-1951)

Mező

olaj, vászon, 80 x 70 cm,
j.b.l.: Toroczkay T.O. Ez a kép az én álmom, a valóság sivárabb és lelketlenebb.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%