Toroczkai Oszvald (1884-1951)

Mező

olaj, vászon, 80 x 70 cm,
j.b.l.: Toroczkay T.O. Ez a kép az én álmom, a valóság sivárabb és lelketlenebb.

Ár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)