118

Baranyai Levente (1966)

Mezőgazdasági mandala (2000)

Technika: olaj, vászon
Méret: 181 x 241 cm
j.h.: Baranyai Levente 2000
HUF 8 500 000 — 11 000 000
EUR 27 314 — 35 347
USD 29 560 — 38 254

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft (19 280 EUR*, 20 866 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30