208

Miklóssy Gábor (1912-1998)

Törölköző akt a fürdőszobában

Technika: olaj, vászon
Méret: 68 x 44 cm
j.h.: Miklóssy
HUF 1 500 000 — 2 000 000
EUR 4 167 — 5 556
USD 4 587 — 6 116

Kikiáltási ár: 900 000 Ft (2 500 EUR*, 2 752 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00