Ismeretlen festő (XVIII. század): Mitológiai jelenet párban

326

Ismeretlen festő (XVIII. század)

Mitológiai jelenet párban

Technika: olaj, fémlemez
Méret: 24 x 18 cm
Kikiáltási ár: 800 000 Ft (2 571 EUR*, 2 782 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 1 040 000 Ft (3 342 EUR*, 3 617 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.04.25. 20:00