Ismeretlen festő (XVIII. század): Mitológiai jelenet párban

45

Ismeretlen festő (XVIII. század)

Mitológiai jelenet párban

Technika: olaj, fémlemez
Méret: 24 x 18 cm
Kikiáltási ár: 800 000 Ft (2 571 EUR*, 2 782 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%