86

K. Spányi Béla (1852-1914)

Mocsaras táj alkonyatban

Technika: olaj, vászon
Méret: 75 x 100 cm
j.j.l.: K. Spányi Béla
HUF 880 000 — 990 000
EUR 2 828 — 3 181
USD 3 060 — 3 443

Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%