211

K. Spányi Béla (1852-1914)

Mocsaras táj naplementében

Technika: olaj, vászon
Méret: 100,5 x 80 cm
j.j.l.: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 624 000 Ft (2 005 EUR*, 2 170 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00