77

Piri Kálmán (1908-1983)

Modern times, Párizs

Technika: olaj, vászon
Méret: 73 x 58 cm
Kikiáltási ár: 85 000 Ft (273 EUR*, 296 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 111 000 Ft (357 EUR*, 386 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00