116

Modrovich Gábor (1865-1918)

Őz

Technika: olaj, vászon
Méret: 39 x 50 cm
j.j.l.: G. Modrovich
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.10.26. 16:00