95

Molnár C. Pál (1894-1981)

Györöki táj (1956)

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 20 x 30 cm
j.j.l.: MCP
j.h.: MCP 1956
HUF 450 000 — 650 000
EUR 1 250 — 1 806
USD 1 376 — 1 988

Kikiáltási ár: 280 000 Ft (778 EUR*, 856 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00