Molnár Z. János: Téli táj

Molnár Z. János (1880-1960)

Téli táj

Technika: olaj, vászon
Méret: 63 x 79 cm
j.b.l.: Molnár János 932
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (424 EUR*, 462 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%