43

Montarier Huba (1913-1973)

Ülő alak

Technika: olaj, karton
Méret: 51 x 61 cm
j.j.l.: Montarier 61
Hubay Miklós hagyaték
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (111 EUR*, 122 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%