324

K. Nagy Sándor

Mosónő

akvarell, papír, 59 x 47,5 cm, j.b.l.: K. Nagy Sándor 1937
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%