69

Bruck Lajos (1846-1910)

Mosónők (vázlat)

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 100,5 cm
j.j.l.: Bruck Lajos Paris 1875, vázlat
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%