275

Halmi-Horváth István (1973)

Mozaik 170501

Technika: akril, kasírozott vászon
Méret: 60 x 60 cm
jelezve a hátoldalon: Halmi-Horváth
HUF 360 000 — 400 000
EUR 1 000 — 1 111
USD 1 101 — 1 223

Kikiáltási ár: 260 000 Ft (722 EUR*, 795 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%