487

Kántor Lajos (1922-2013)

Mozaikterv

olaj, farost, 45 x 80 cm, j.j.l.: Kántor L.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%