40

Mózes Katalin (1951)

Játék (2010)

Technika: olaj, akvarell, grafit, papír
Méret: 90 x 63 cm
j.b.f.: MÓZES 2010
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (500 EUR*, 550 USD*)