157

Dobrovits Ferenc

Munka közben (1975)

Technika: olaj, farost
Méret: 90 x 120 cm
j.b.l.: Dobrovits 75
Sérült
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%