Munkácsy Mihály - Vihar a pusztán

Bihari Sándor (1855-1906)

Munkácsy után - Vihar a pusztán

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 70 cm
j.j.l.: Munkácsy után B.S.