Munkácsy Mihály - Vihar a pusztán
Bihari Sándor: Munkácsy után - Vihar a pusztán

212

Bihari Sándor (1855-1906)

Munkácsy után - Vihar a pusztán

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 70 cm
j.j.l.: Munkácsy után B.S.
HUF 500 000 — 600 000
EUR 1 607 — 1 928
USD 1 739 — 2 087

Kikiáltási ár: 340 000 Ft (1 093 EUR*, 1 182 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%