217

Luzsicza Lajos (1920-2005)

Munkás

olaj, vászon; 145x73 cm; j.j.l.: Luzsica Lajos 1950
Szerepelt a Műcsarnok I. Magyar Képzőművészeti kiállításán 1950-ben, 102. tételként
Munkácsy-díjas művész
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%