102

Józsa Nemes Irén (1918-2003)

Munkás portré

Technika: olaj, vászon
Méret: 66 x 55 cm
j.b.f.: J. Nemes I. 1969
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%