Bernáth Aurél: Munkásállam tanulmány

226

Bernáth Aurél (1895-1982)

Munkásállam tanulmány

Technika: akvarell, papír
Méret: 36 x 51 cm
j.j.l.: BA
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%