Fejes Gyula: Műszak Koreáért

180

Fejes Gyula (1895)

Tervmegbeszélés, Műszak Koreáért

olaj, vászon; 120x160 cm;
j.j.l.: Fejes Gyula 1950 VIII.
Szerepelt a Műcsarnok I. Magyar Kepzőművészeti Kiállításan 1950.ben, 52. tételként
Kikiáltási ár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%