401

Turcsán Miklós (1944)

Műszaki hiba

olaj, farost,
50 x 68 cm,
j.b.l.: Turcsán 80
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%