162

Vén Emil (1902-1984)

Műtermi csendélet

Technika: olaj, karton
Méret: 56 x 42,5 cm
j.j.l.: Vén
HUF 280 000 — 360 000
EUR 778 — 1 000
USD 856 — 1 101

Kikiáltási ár: 200 000 Ft (556 EUR*, 612 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%