158

Végh András (1940)

Műtermi furcsaságok (1981)

Technika: olaj, farost
Méret: 80 x 65 cm
j.j.l.: Végh 1981
Kikiáltási ár: 76 000 Ft (211 EUR*, 232 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%