Varga D. jelzéssel: Művész és családja

170

Varga D. jelzéssel

Művész és családja

Technika: olaj, vászon
Méret: 141 x 90 cm
j.j.l.: Varga D. 1974
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%