Lotz Károly köre

Művészet allegóriája

Technika: olaj, vászon
Méret: Ø 134 cm
j.j.l.: Lotz / MNG bírálati szám: 1611/968

Ár: 560 000 Ft (1 799 EUR*, 1 947 USD*)