233

Kotász Károly (1867-1944)

Muzsikusok

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 50 cm
j.j.l.: Kotász K
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 110 000 Ft