Vágfalvi Ottó (1925-2015)

Nádcsonkok

Technika: olaj, farost
Méret: 50 x 70 cm
j.j.l.: Vágfalvi Ottó 2008

Ár: 126 000 Ft (405 EUR*, 438 USD*)