139

Nádler Róbert (1858-1938)

Reggeli

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 87 cm
j.j.l.: Nádler Róbert
VÉDETT
HUF 600 000 — 700 000
EUR 1 667 — 1 944
USD 1 835 — 2 141

Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 056 EUR*, 1 162 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00