71

Nádler Róbert (1858-1938)

Hajnali kompátkelés

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 88 cm
j.j.l.: Nádler Róbert
Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.10.26. 16:00