198

Nádler Róbert (1858-1938)

Márta nővérem

Technika: olaj, karton
Méret: 36 x 25,5 cm
j.b.l.: Nádler Róbert
HUF 150 000 — 200 000
EUR 417 — 556
USD 459 — 612

Kikiáltási ár: 80 000 Ft (222 EUR*, 245 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%