Nagyváradi gyertyatartó

9

Nagyváradi gyertyatartó

13 latos antik ezüst, agancs, 18,5 cm, bruttó 290 g, jelzett: Nagyvárad 1848-as fémjel
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%